fbpx

V čem začít podnikat v roce 2022

Práce zaměstnance vás již nenaplňuje a chcete od života víc? Větší flexibilitu, volnost, možnost většího výdělku a sebe-realizace. To je důvod, proč se ze zaměstnanců stávají podnikatelé. V čem ale začít podnikat? To je otázka, kterou si klade 50% všech začínajících podnikatelů, kteří nechtějí podnikat v oboru, ve kterém se vyučili nebo pracují dodnes.

Pokud se v byznysu nepohybujete – bude pro vás start těžší. Nemáte zkušenosti, znalosti, kontakty a nevíte kde je získávat. S tím vám ale můžeme být velmi nápomocní. Podívejte se na reklamu na Seznamu, Googlu nebo Facebooku. Výkonnostní reklama, díky které získáte první zákazníky.

V čem ale začít podnikat a co je trend roku 2022?

 1. Vytvořte si e-shop a prodávejte online ať už prostřednictvím dodavatelů nebo přes dropshipping.
 2. Založte si vlastní digitální agenturu
 3. Baví vás psát? Staňte se copywriterem a pište texty pro e-shopy nebo firmy.
 4. Jste kreativní a umíte v programu, jako je například Adobe Photoshop a Adobe Illustrator? Buďte externím grafikem pro e-shopy.
 5. Máte znalosti HTML, CSS nebo PHP? Vytvářejte webové stránky na míru.


Kde začít a co byste měli vědět

Začátky podnikání jsou těžké a neobejdou se to bez zklamání. V e-mailu nepřistane jediná zpráva, telefon nezvoní. Jakto? Odpověď je jednoduchá – nejste vidět na internetu. Víte, že více jak 85% všech uživatelů dnes hledají na internetu? Neobejdete se tedy bez firemního katalogu, webových stránek a sociálních sítí. Dáme vám jednoduchý návod, kde začít a bez čeho se dnes opravdu neobejdete.

 1. Založte si firemní katalog na Firmy.cz a Moje firma na Google.
 2. Vytvořte si firemní stránku na Facebooku a Instagramu. (založte si i firmu v Business Manageru)
 3. Nechte si vytvořit profesionální webové stránky. Můžete klidně u nás, úvodní konzultaci máme zdarma.
 4. Mějte efektivně nastavené reklamy na Seznamu, Googlu nebo Facebooku.
 5. Tvořte zajímavý obsah na sociálních sítích, který budou fanoušci sdílet.
 6. Vytvořte si účet na Linkedin.com.

Chcete mít všechny účty, reklamy a webovou stránku kvalitně nastavené?

Přenechte to nám. Rádi se o to postaráme. Úvodní konzultaci máte u nás ZDARMA.

Mějte partnera v podnikání

Ve více lidech se to lépe táhne. Alespoň při začátcích než nasbíráte zkušenosti, kontakty a stávající zákazníky. A od toho jsme tady my – digitální agentura. Partner v začátcích a pro dlouhodobou spolupráci. Nejsme ale jediní, je nás více. Pokud najdete vhodného partnera v podnikání, který vám pomůže při začátcích, ať už s reklamou nebo jinou prezentací, ušetříte tak spoustu času obepisováním lidí s nabídkami, tvorbou webových stránek nebo nastavováním neefektivních reklam, u kterých pouze přijdete o peníze. A přeci není nic lepšího, než mít experty na získávání nových poptávek nebo objednávek. Ať už stavíte nový e-shop a chystáte se prodávat online, pracujete ve výrobě nebo službách – u všech lze optimalizovat reklamy tak, aby vám splňovaly cíle. Získávání nových zákazníků nebo samotný prodej nechte na partnerovi – agentuře.

Nastartujte podnikání efektivně

Vytvořte nezávaznou poptávku a povězte nám čeho chcete dosáhnout.