fbpx

Jsme

Digitální marketingová agentura

Pomáháme začínajícím, středním a větším firmám s online podnikáním na internetu. Navrhujeme poutavou grafiku kompletních firemních identit, vytváříme prezentační webové stránky a e-shopy, vymýšlíme a nastavujeme strategické výkonnostní kampaně na Seznamu, Googlu, Facebooku & Instagramu.

marketingova-agentura
ceska-lipa-2

Kde sídlíme?

Najdete nás v České Lípě

Působíme v Libereckém kraji, ale klienty máme po celé České republice. Ke komunikaci využíváme nejčastěji Zoom. S příchodem pandemie Covid-19 jsme využívali online komunikaci z 90%. Přeci jen, je to pro všechny pohodlné. Za klienty osobně a pravidelně dojíždíme do Středočeského, Ústeckého a Královehradeckého kraje.


Více jak 10 let praxe

Předáváme Vám více jak 10-ti letou praxi a zkušenosti. Začínali jsme jako klasická reklamní agentura, dnes jste díky nám vidět tam, kde je nejvíce lidí – na internetu. Rádi Vám vše nezávazně ukážeme.


Mluvíme lidskou řečí

Každý je mistr ve svém oboru. Stejně jako Vy umíte podnikat ve svém oboru – my umíme dělat skvělý marketing. Při spolupráci se snažíme mluvit tak, abyste všemu, co požadujeme nebo děláme, rozuměli.


Jde nám o Váš úspěch

U nás vše měříme, analyzujeme, optimalizujeme a vyhodnocujeme. Nejsme agentura, která Vám vytvoří webovou stránku nebo reklamní kampaň a už se nikdy neozve. Naopak – budujeme dlouhodobé partnerství.

z historie

Začali jsme jako reklamní agentura

reklamni-agentura

2010

Tiskoviny, reklamní předměty, propagační materiály …

Měli jsme k reklamám blízko už od začátku. Největší roli v tom hrála grafika. Služba, kterou nabízíme stále dnes a obsahuje více jak 60% všech našich výsledných prací. Od roku 2010 pracujeme v programech, kterými jsou Adobe Photoshop a Adobe Illustrator. Víme tedy, jaký je rozdíl mezi Rastrem nebo Vektorem a jak připravit data v nejlepší kvalitě. Samotná DTP příprava je pro nás ,,brnkačka“.

 

Dnes už tiskoviny a reklamní předměty zajišťujeme pouze pro naše stálé klienty. Pokud hledáte firmu, která Vám toto zajistí – rádi Vám dáme kontakt na skvělé tiskárny.

tvorba-webu

2012

Vytváříme první webové stránky

Postupem času nás to táhlo k výrobě webových stránek a jejich funkčnosti. Základní stránky postavené na HTML/CSS. Už tady jsme několika klientům vytvořili základní prezentace, které je doprovázely dlouhé roky. Jak šel čas – tak šel i náš samotný vývoj. Postupně jsme přešli i na PHP. Dnes už tvoříme pouze na WordPressu nebo vytváříme vlastní řešení webových stránek.

 

Více jak 80% webových stránek, které jsme vytvořili, běží na WordPressu. 

google-ads

2015

Nastavujeme první online reklamy

Seznámili jsme se s reklamním systémem sklik.cz. Kde jsme vytvořili první PPC kampaně, tehdy velmi podprůměrné. Na Facebooku jsme ,,naklikali“ první reklamu. Vše jsme testovali na nás – naší agentuře. V roce 2018 jsme odstartovali i reklamy na Googlu. Tehdy ještě v Google Adwords. Dnes už v Google Ads. Od té doby se věnujeme online marketingu neustále.

 

Dnes spravujeme více jak 40 klientům výkonnostní kampaně na Seznamu, Googlu nebo Facebooku dlouhodobě. 

Dnes už fungujeme pouze v digitálním světě

Podívejte se

kdo za Vás prověřil naši kvalitu.