fbpx

Vytváříme webové stránky & e-shopy na míru

Sháníte tvorbu webových stránek pro Vaše podnikání, prezentaci nebo jiný účel? Vyzkoušejte to u nás. Jsme kreativní tým zkušených webařů, kteří tvoří webové stránky již 10 let. Od Vás potřebujeme pouze důvěru – o zbytek se postaráme. Vy se budete moct těšit na nové, funkční webové stránky, které budou plně responzivní pro mobilní zařízení, základní SEO optimalizaci, pravidelnou zálohu a správu ZDARMA.

Myslíme na Vaší spokojenost

Proto u nás v základu www stránky máte

Vlastní doména

Ověření dostupnosti a registraci domény dle Vašeho přání a požadavků.
(.cz, .eu, .com …)

Wireframe 

Tvorba webového wireframu včetně UI & UX designu. Ať víte přesně kde co bude a jak to bude fungovat.

Správa ZDARMA

U nás, jako z mála agentur, máte základní správu webové stránky a pravidelnou zálohu kompletně ZDARMA.

Zabezpečení 

Webová stránka bude plně zabezpečená proti útokům. Nastavena bude i cookies lišta dle platné legislativy od 1.1 2022.

Placené služby, které stojí za to

Není nutností, ale pomůže Vám web zviditelnit

SEO optimalizace

Po zadání klíčového slova ve vyhledavači bude Vaše webová stránka mezi prvními. Zní to dobře, ale je to běh na delší trať. Garantujeme Vám ale dlouhodobý efekt.

PPC

Navedeme Vám zákazníky na webovou stránku. Rychle, levně a především efektivně. Váš web bude na prvních pozicích ve vyhledávačích. Vy platíte pouze za proklik.

Facebook Ads

Perfektně zacílené kampaně na sociálních sítích Facebook & Instagram. Navedeme Vám pravidelně velký počet návštěvníků na webovou stránku.

Tvorba obsahu

Postaráme se o to, aby byla Vaše webová stránka obsáhlejší. Návštěvníci si budou moct přečíst pravidelné články v blogu a dozví se tak více o Vaší práci nebo produktech.

Stále přemýšlíte, jestli do toho jdete?

Rozhodnutí vybrat si správnou firmu, která splní všechny Vaše požadavky, ať už jsou náročné nebo „nereálné“, je těžké. Pojďme se o tom nezávazně pobavit online na ZOOM nebo SKYPE konferenci. Řeknete nám své představy a vyjasníme si cíle, kterých chcete dosáhnout. Následně Vám představíme, co vše jsme schopni nabídnout.